Only Good Vibes
Only Good Vibes
Only Good Vibes
Only Good Vibes
Only Good Vibes
Only Good Vibes

Tomasz Liput

Absolwent AWF w specjalizacji gimnastyka korekcyjna. Trener personalny oraz trener przygotowania motorycznego Akademii Canpack Okocimski Brzesko. Doświadczony trener grup młodzieżowych w Garbarni Kraków i Cracovii, trener piłki nożnej UEFA A.

Po godzinach pełni rolę Dj-a w naszym studio. Dj Hazel powinien wykupić u nas najdroższy pakiet, bo bardzo często gości na głośnikach.

Konrad Wieczorek

Trener przygotowania atletycznego na co dzień współpracujący z zawodnikami Polskiej Ekstraklasy, Pierwszej Ligii oraz Ligi Australijskiej i Hiszpańskiej. To on odpowiada za koncept przygotowania atletycznego piłkarzy trenujących w naszym studio.

Jego trenerskie motto to: „treningi treningami, ale nie ma wyniczków bez atmosferki”

Przemek Antoniak

Pasjonat sportu od dziecka. Przez wiele lat uprawiał profesjonalnie piłkę nożną. Obecnie trener przygotowania motorycznego i trener personalny. Oprócz pracy w naszym studio pełni rolę drugiego trenera oraz trenera przygotowania motorycznego w drugoligowym Hutniku Kraków, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Z natury pracowity i zdyscyplinowany, jego motto brzmi: „nie musisz iść do pracy, jeśli ciągle w niej jesteś”

Marcin Białas

Ukończył AWF w Krakowie o specjalizacji gimnastyka korekcyjna, pracuje jako nauczyciel wf i trener piłki nożnej w klubie piłkarskim KS Kabel.

Jest również trenerem personalnym i instruktorem pływania, także wszystkie podopieczne mogą bezpiecznie tonąć w jego oczach.

Pati Bukowska

Założycielka i właścicielka marki własnej Bootymaker, trener personalny. Kobieta-rakieta, która przeszkody zjada na śniadanie i popija bezcukrowym smoothie. Od ponad 10 lat zakochana bez pamięci w sporcie i zdrowym trybie życia. Autorka książki kulinarnej „Słodko zdrowe” a w wolnym czasie fanka kryminałów. Przy odrobinie szczęścia możesz spotkać ją nad Wisłą na rolkach, bez których świata sobie nie wyobraża.

Stawiamy na nią mocne karty, bo mało kto łączy życie zawodowe ze sportem tak, jak właśnie Pati. Na treningach o siódmej rano włącza utwór Drin za Drinem, czego nie żałuje.

Zaprogramowane przez Jana Cybulskiego